Doradca biznesowy

Cena 1 godzinę pracy doradcy. W rozliczeniu abonamentowym, umowa na 12 miesięcy (minimalny pakiet godzin miesięcznie: 5) Specjalista: doradca ds. rozwoju biznesu.

Termin realizacji: do 3 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Twój osobisty partner w biznesie

Nie bądźmy megalomanami. Każdy z nas potrzebuje doradztwa. Codziennie pytamy o opinie naszych znajomych, rodziny, współpracowników. Wertując Internet szukamy odpowiedzi na nawet najbardziej sztampowe pytania. Dlaczego to robimy? Ponieważ lubimy czuć wsparcie z zewnątrz. Doradca biznesowy to nowa usługa w ofercie Soluma Biznes. Możemy rozwiać masę Twoich zawodowych wątpliwości.

doradca biznesowy

Doradca biznesowy nie jest jedną osobą. To mechanizm współpracy, który opracowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Doradztwo jest bardzo podobne do klasycznych narad w zespole współpracowników. Pozwala opracować nowe koncepcje rozwoju, a w efekcie zwiększyć zyski i zdobyć nowe rynki. Chcemy zostać Twoimi partnerami biznesowymi. Skontaktuj się z nami i czerp całymi garściami z naszej wiedzy i doświadczenia.

Decydując się na naszą usługę doradztwa biznesowego gwarantujesz sobie zwiększenie optymalizacji wszystkich procesów zachodzących w Twojej firmie. Pomożemy Ci ograniczyć niepotrzebne koszty, dobierzemy narzędzia i ludzi do pracy, opracujemy strategię marketingową i zanalizujemy jej działanie.

W naszym zespole pracują doświadczeni przedsiębiorcy, którzy doskonale znają się na biznesie. Rozumiemy i stosujemy praktyczne narzędzia poprawiające efektywność funkcjonowania firmy. Skorzystaj z naszej wiedzy. Bez względu na to, na jakim etapie się znajdujesz.

Podsumowanie: Oferujemy usługę doradca biznesowy, która pozwoli Państwu na optymalizację kosztów w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa: zakup sprzętu i oprogramowania, dobór narzędzi pracy, doradztwo w zakresie marketingu oraz działań w Internecie, negocjacje handlowe.

Nasi doradcy to osoby prowadzące własne firmy, które odniosły sukces na rynku. Dostarczamy przede wszystkim praktycznych informacji, które znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistej pracy firmy.

Usługa jest wyceniania indywidualnie.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Wsparcie i opieka