Dział marketingu

Cena 1 godzinę pracy doradcy. W rozliczeniu abonamentowym, umowa na 12 miesięcy (minimalny pakiet godzin miesięcznie: 5) Specjalista: doradca ds. marketingu

Termin realizacji: do 3 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Odpowiadamy za Twoją promocję

Wiemy, jak bardzo jesteś zapracowany. Nie zajmiemy Ci dużo czasu. Przeczytaj kilka zdań, które mogą zmienić Twoje wyobrażenie promocji. Do tej pory nie przykładałeś do niej zbyt wielkiej wagi. Owszem, zainwestowałeś w stronę internetową, wydrukowałeś wizytówki i ulotki. Czy jesteś zadowolony z efektu? Nasz dział marketingu odpowie na wszystkie Twoje oczekiwania względem reklamy.

Dział marketingu

Soluma Biznes zajmuje się doradztwem w zakresie marketingu internetowego i tradycyjnego. Sięgamy po te rozwiązania, które przynoszą naszym klientom największe korzyści. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców zmagających się z brakiem czasu i pomysłów na promocję. Jeśli należysz do tej grupy, skontaktuj się z nami – dział marketingu Solumy Biznes wypromuje Twoją markę.

Zastanawiałeś się nad zatrudnieniem specjalisty ds. marketingu i reklamy? To może być dobry pomysł. Pamiętaj jednak o kosztach, które niestety, bardzo często są niewspółmierne do efektu. Dział marketingu Solumy Biznes będzie rozliczać wyłącznie z konkretnych działań, które mają Ci przynieść korzyści. To tańsze i dużo skuteczniejsze rozwiązanie. Outsourcing usług jest przyszłością biznesu.

Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową kampanię reklamową. Możesz również liczyć na nasze wsparcie i doradztwo przy mniejszych projektach. Przekonaj się, jak budujemy rozpoznawalność marek naszych klientów.

Podsumowanie:  Większość przedsiębiorców jest na tyle zaabsorbowanych prowadzaniem i zarządzaniem własnej firmy, że nie są wstanie zadbać o podstawowe elementy budowy własnej marki. Zatrudnienie specjalistów w tej dziedzinie i utworzenie własnego działu marketingu wiąże się z dużymi kosztami.

Dlatego oferujemy Państwo outsourcing działu marketingu. Usługa polega na wynajęciu zasobów naszego działu marketingu lub specjalistów w określonych dziedzinach.

Oprócz wynajęcia działu na czas utworzenia i prowadzenia kampanii, mogą Państwo korzystać na bieżąco z doradztwa i prowadzenia podstawowych działań w zakresie marketingu.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Wsparcie i opieka