Oprogramowanie dla firm

Wybór ofert, doradztwo. Cena 1 godzinę pracy doradcy. Specjalista: doradca ds. rozwoju biznesu

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Dostarczamy wszystko, czego potrzebuje nowoczesny biznes

Zasoby Twojej firmy są jej bardzo ważną wartością. Tworzysz oferty, zbierasz i przetwarzasz dane osobowe, budujesz bazy klientów. To wszystko musi podlegać solidnym procedurom bezpieczeństwa. Z drugiej strony w nowoczesnej firmie niezwykle istotny jest sprawny przepływ informacji i szybkość działania. Dlatego proponujemy Ci oprogramowanie dla firm dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb i możliwości. Obecnych i przyszłych.

oprogramowanie

Soluma Biznes posiada specjalny dział produkcji oprogramowania dla firm. Tworzymy narzędzia usprawniające pracę przedsiębiorstwa i zwiększające efektywność procesów. Od 10 lat specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań dla swojej firmy – skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Soluma Biznes dostarcza oprogramowanie dla firm, które zaspokaja potrzeby w zakresie fakturowania, zarządzania relacjami z klientami, usprawnienia i usystematyzowania obiegu dokumentów, zarządzania stronami internetowymi, monitorowania czasu i efektywności pracy. Posiadamy gotowe rozwiązania i możemy stworzyć projekt na Twoje indywidualne zamówienie.

Sam wiesz, jak skomplikowane może być dobranie odpowiedniego oprogramowania dla firmy. Dlatego wybierz kompleksową usługę z gwarancją jakości i pełnej opieki serwisowej.

Podsumowanie: Nasz dział produkcji oprogramowania (Soluma Software) specjalizuje się w produkcji oprogramowania dedykowanego – dokładnie dopasowanego do potrzeb klienta. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla firm.

Dysponujemy również gotowym oprogramowaniem dla firm:

  • System fakturowania (faktury VAT, faktury pro forma, faktury automatyczne)
  • System do zarządzania relacjami z klientami
  • System obiegu dokumentów
  • Systemy zarządzania stronami firmowymi
  • System zarządzania pracą (zadaniowy)
  • System monitorowania czasu pracy

Więcej oprogramowania: oprogramowanie Soluma


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Wsparcie i opieka