Soluma Business

Skuteczna strategia dla biznesu

Zbudujemy świadomość Twojej marki w umysłach klientów, udzielimy doradztwa oraz wprowadzimy w Państwa firmie skuteczne procedury usprawniające jej pracę. Posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenie biznesu. Nasi doradcy posiadają własne firmy, które odniosły sukces w biznesie.

Soluma Biznes

Tworzenie marki to proces, który z powadzeniem przeprowadziliśmy już dla wielu przedsiębiorców. Począwszy od biznes planu, opracowania nazwy firmy, haseł reklamowych oraz identyfikacji wizualnej po prowadzenie efektywnych działań promocji marki. Opracowujemy strategię tworzenia marki zarówno dla małych jak i dużych firm.

W procesie tworzenia marki uważamy, że istotne są również wszystkie procedury zachodzące w firmie, które mają wpływ na kontakt z Klientami. Dlatego również w tym zakresie udzielamy specjalistycznego doradztwa oraz opracowujemy i wprowadzamy odpowiednie procedury...

Tworzenie marki – walka o emocje Klientów.

Wiele osób myli markę z logo. Niestety jest to błąd, samo logo to tylko znak graficzny, który nie niesie żadnego przesłania jeśli nie zbudowano marki. Marka to pewna obietnica, gwarancja spełnienia określonych oczekiwań. Marka budzi w umyśle klientów skojarzenia i uczucia. Dlaczego to tak ważna informacje? Bo jak dowodzą badania, pomimo, że wszyscy uważamy się za racjonalistów – to większość decyzji zakupowych jest podejmowana na podstawie impulsu, własnych odczuć. Każda firma, która to zrozumie - dopiero ma możliwość odniesienia sukcesu.

Proces tworzenia marki nie musi być kosztowny, zależy m.in. od celów jakie chcemy osiągnąć. Jako Państwa doradcy dopasowujemy plan utworzenia marki do Państwa realiów finansowych, czasu osiągania celu oraz rynku na jakim Państwo działają.

Rozumiemy również, że celem nadrzędnym podejmowanych działań jest generowanie przychodów, a nie budowa brandu samego w sobie. Branding jest narzędziem i siłą, która napędza Państwa biznes.

Zmiany w marce

Być może masz już działającą firmę na rynku. Odniosłeś w jakieś mierze sukces i zarabiasz regularnie. Po co coś zmieniać? Każda rozwijająca się firma musi w pewnym momencie swojego rozwoju zacząć myśleć o zmianach w swoje marce. W przeciwnym razie nie tylko nie zdobędzie nowych klientów, ale w pewnym momencie zacznie się cofać w rozwoju. Wpływ na to może mieć wiele elementów np. pojawienie się silnej konkurencji, czy też brak skutecznych narzędzi do obsługi większej ilości klientów (przez co jakość obsługi obecnych klientów ucierpi i mogą zrezygnować z usług firmy).
To tylko przykładowe scenariusze, a jest ich znacznie więcej. Dlatego istotne jest budowanie mocnej marki.

Nasi doradcy po przeprowadzeniu audytu zaproponują plan tworzenia i promocji marki.

Usprawnienia w firmie

W procesie tworzenia marki uważamy, że istotne są również wszystkie procedury zachodzące w firmie, które mają wpływ na kontakt z Klientami. Dlatego również w tym zakresie udzielamy specjalistycznego doradztwa oraz opracowujemy i wprowadzamy odpowiednie procedury.

Na cały biznes mają również wpływ  inne procesy, nie związane bezpośrednio z obsługą klientów. Ich usprawnienie zawsze przekłada się na oszczędności. Oferujemy analizę i usprawnianie procesów zachodzących w firmie.

Dobre inwestowanie

Przy uruchamianiu firmy istotne jest by wszelkie inwestycje, zakupy były jak najbardziej udane. Zły zakup wyposażenia firmy (sprzętu lub oprogramowania) najczęściej zmusza do powtórnego wydania pieniędzy. Posiadamy bogate doświadczenie oraz znajomość rynku nowych technologii. Dzięki naszemu doradztwu przedsiębiorca nie tylko efektywnie inwestuje, ale również zaoszczędzone środki może przeznaczyć na promocje marki.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Soluma Business - wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia dobrego biznesu.

O firmie