Zarzadzanie pracą

Wybór oprogramowania, wybór ofert, doradztwo. Cena 1 godzinę pracy doradcy. Specjalista: doradca ds. marketingu

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Kontroluj. Wymagaj. Usprawniaj. Zarabiaj.

Firma, której pracownicy zawsze działają zgodnie z ustalonymi procedurami i każdego dnia wykonują swoje zadania z pełnym poświęceniem ...nie istnieje. To jednak nie znaczy, że mamy rezygnować z dążenia do doskonalenia procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Możesz sięgnąć po skuteczne narzędzia do zarządzania pracą swoich podwładnych.

Soluma Biznes oddaje w Twoje ręce cały zestaw doskonałych rozwiązań zwiększających efektywność pracy w firmie. Zarządzanie pracą polega przede wszystkim na optymalizacji komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, poprawie systemu pozyskiwania i utrzymywania klientów, a także wdrożeniu monitoringu czasu i skuteczności pracy podwładnych. Mamy doświadczenie we wdrażaniu elementów zarządzania – skontaktuj się z nami i zapytaj, jak może to wyglądać w Twojej firmie.

W ramach narzędzi do zarządzania pracą zaproponujemy Ci wdrożenie kompletnych usług pocztowych i do archiwizacji dokumentów. Uruchomimy także zaawansowany i prosty w obsłudze system CRM, który wspiera pozyskiwania i utrzymanie klientów. Poznasz możliwości systemu przydzielającego zadania konkretnym pracownikom. Możesz także skorzystać z narzędzia do monitorowania czasu pracy.

Pamiętaj. Zarządzanie pracą nie polega na strofowaniu podwładnych. Nie masz ich bezustannie nadzorować. Masz zwiększać ich efektywność.

Podsumowanie: W ramach doradztwa narzędzi zarządzania pracą oferujemy rozwiązania do zarządzania pojedynczym stanowiskiem pracy , zarządzania pracą grupową jaki i nadzorowania stanowisk pracy.

Podstawowe narzędzia pracy (poczta firmowa, dokumenty)

Oferujemy wdrożenie usługi Google APPS. Kluczowe narzędzia Google APPS to poczta e-mail (w interfejsie Gmail we własnej domenie), kalendarz, komunikator, dysk sieciowy oraz dokumenty.
Wszystkie narzędzia pozwalają na pracę zespołową (np. wspólne tworzenie dokumentów on-line, udostępnianie kalendarza, udostępnianie danych na dysku, etc.)

System CRM – system wspierający pozyskiwanie i utrzymanie klientów

Dzięki wdrożeniu i używaniu systemu CRM w Państwa firmie, zostaną usprawnione, usystematyzowane oraz zautomatyzowane procesy obsługi klienta. Oferujemy systemy CRM obejmujące wsparcie w zakresie: marketingu, sprzedaży oraz wsparcie technicznego.

System zarządzania zadaniami / pracownikami

System zarządzania zadaniami (projektami) pozwala przydzielać pracownikom zadania do zrealizowania oraz śledzić status ich realizacji. System pozwala na uporządkowanie i kontrolowanie pracy. Dzięki połączeniu z systemem czasu pracy – osoba kontrolująca/zarządzająca otrzymuje dokładną informację o terminie wykonania zadania oraz czasie jego wykonania.

Monitoring stanowiska pracy

Oferujemy dobór i instalacje narzędzi do monitorowania środowiska pracy. W przypadku nadzoru pracownika przy stanowisku komputerowym oferujemy systemy śledzące wykonywaną prace na danym komputerze. W przypadku innych środowisk pracy oferujemy monitoring video.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Zarządzanie zasobami